Voorjaarsopruiming bij Expert Hengelo L.E.C.

Expert Hengelo L.E.C. houdt vanaf maandag 7 april een maand lang voorjaarsopruiming. Daarmee wil de winkel zoveel mogelijk af van de oude voorraad om op die manier ruimte vrij te maken in de magazijnen. Producten uit alle categorieën doen mee met de opruiming. “Wees er dus snel bij”, laten ondernemers Ruben en Ivo Leuveld weten.
Mega opruiming
Ruben en Ivo zijn een eeneiige tweeling die elkaar goed aanvullen. Beide runnen ze de winkel in Hengelo en staan ze te trappelen om te beginnen met, hoe ze het zelf noemen, de 'mega opruiming'. “Er komt echt van alles in de opruiming”, vertelt Ruben. “Producten uit alle categorieën doen mee, van kleine gadgets tot grote apparaten.” De opruiming start op maandag 7 april (week 15) en loopt drie weken door tot en met zondag 4 mei (week 18).
Alles onder 1 dak: kwaliteit, service en zo veel meer!
Expert Hengelo L.E.C. is al een tijdje een gevestigde naam in de regio. Met de inspanningen die het team levert, willen de tweelingbroers bekendstaan om hun expertise, klantgericht meedenken, uitstekende service, technische ondersteuning en de vele mogelijkheden die ze bieden. “Kortom, we willen het onze klanten zo makkelijk mogelijk maken”, vertelt Ivo.
Volgens Ivo is Expert Hengelo daarom ook de plek waar je als klant actie, zorgzaamheid, kwaliteit, service en ontzorging allemaal onder 1 dak vindt.

Zoveel meer dan een elektronicawinkel
Expert Hengelo is niet alleen een winkel dat simpelweg elektronica verkoopt, maar wil er ook echt zijn voor de klant. “Wij bieden echt het hele plaatje. Niet alleen voor een mooie nieuwe aankoop kun je bij ons terecht, maar ook als je een probleem, vraag of storing hebt. Door een eigen gecertificeerde storingsdienst aan huis bieden we ook die ontzorging aan en denken we mee in de mogelijkheden”, legt Ruben uit.
Verder heeft de winkel ook een sterk verkoopteam dat meedenkt en adviseert op maat. “We willen mensen echt helpen bij het maken van een goede keuze”, benadrukt Ruben die zelf hét aanspreekpunt is voor alles in en rondom de winkel. Hij is verantwoordelijk voor de marketing, sales, inkoop én B2B-relaties, waarbij hij de lijnen met bedrijven graag kort en persoonlijk houdt. Daarnaast is de winkel specialist in keuken inbouwapparatuur, zowel voor de inrichting van compleet nieuwe keukens als voor de vervangingsmarkt.

"Er komt echt van alles in de opruiming, van kleine gadgets tot grote apparaten."
Ook voor de zakelijke markt
Expert Hengelo doet ook veel voor de zakelijke markt (B2B). “We weten heel goed wat er van ons gevraagd wordt en waar we aan moeten denken bij zakelijke klanten,” zegt Ivo. “Ook voor hen bieden wij het totaalplaatje van advies en levering tot installatie en onderhoud. We denken mee op maat en zorgen voor de sterkste combinatie van prijs, kwaliteit en service op de lange termijn”, voegt Ruben daar nog aan toe.
Service buiten de deur
De service die Expert Hengelo biedt blijft niet binnen de winkelmuren, maar gaat veel verder dan dat. “Met een gespecialiseerde bezorgingsdienst en inbouwmonteurs regelen wij alles netjes en strak. En door eigen gecertificeerde storingsmonteurs, die zonder voorrijkosten aan huis repareren, bieden we een extra service naar de klanten”, vertelt Ivo, die zelf de specialist is op het gebied van beeld en geluid en daar ook de uitvoering van verzorgt samen met het team.
“We bieden een professionele service voor beeld en geluid aan, zowel voor de consument als de zakelijke markt. We zorgen voor hoge kwaliteit van aansluiten, ophangen en afwerking. Sterker nog, we kunnen ook bij de aanbouw van een huis of kantoor meedenken met het aanleggen van leidingen!”

Kom langs in de winkel
Kom vanaf maandag 7 april langs in de winkel aan de Deldenerstraat in Hengelo voor scherpe prijzen van allerlei producten. De voorjaarsopruiming duurt tot en met zondag 4 mei. In de winkel staat het team voor je klaar met persoonlijk advies, topservice en natuurlijk heel veel voordeel!